ورود / ثبت نام

درباره نبض

جهان همواره در حال پیشرفت است؛ امروزه برای استفاده از هر نوع سرویسی از دستگاه های دیجیتال استفاده می کنیم؛ با موبایلمان تاکسی می گیریم، خرید انجام می دهیم، هتل رزرو می کنیم، غذا سفارش می دهیم، قبض پرداخت می کنیم و ده ها کار دیگر که در گذشته برای هر کدام وقت و انرژی زیادی صرف می شد.
امروزه با اینکه اکثر پرداخت ها را آنلاین انجام می دهیم، هنوز از وجه نقد استفاده چشمگیری می شود و در واقع معنی پول هنوز همان اسکناس و یا حتی سکه قدیمیست!
اما به لطف تکنولوژی چند سالی هست که پول یا ارز دیجیتال بازارش خیلی داغ شده و بنظر می رسد قادر به رقم زدن آینده مالی جهان باشد تا دیگر نیازی به استفاده از اسکناس و سکه نشود و ارز بین هر کشوری براحتی و در عرض چند ثانیه جابجا شود!
با توجه به تحریم های نا عادلانه موجود و فشار دشمنان به میهن عزیزمان، ارز های دیجیتال و فناوری ماینینگ که به تازگی به عنوان یک صنعت در ایران به رسمیت شناخته شده است می تواند نقش مهمی در بی تاثیر سازی این تحریم ها ایفا کند. بخصوص استخراج این ارز ها با توجه به اینکه به مرور می توانند باعث بی نیازی یا کم نیازی کشور به ارز شوند، آینده ای بسیار روشن و جدید را می توانند برای کشورمان به ارمغان بیاورند.
نبض با تمرکز بر همین مساله و تاکید رهبری بر مقابله با تحریم، تلاش دارد تا راه را برای افراد جهت استفاده از آخرین تکنولوژی های موجود در جهان جهت تولید و استخراج ارز های دیجیتال باز کرده و این صنعت پر فایده را در کشور بومی سازی کند.
با استفاده از خدمات نبض می توانید خرید های خود را از سایت ها و شرکت های بین المللی بصورت پستی یا اینترنتی انجام دهید و بدون مشکل از سایت های خارجی که ایران را تحریم کرده اند خرید خود را انجام دهید.
هدف ما ایجاد راهکار هایی نوین و مطمئن می باشد که با استفاده از آنها بتوانیم ابزاری جدید در زمینه تجارت بین المللی و خدمات ارز های دیجیتال ایجاد کرده و خدمتی نوین به مردم کشور عزیزمان ارائه دهیم.

عملکرد نبض از نظر مشتریان

  • پشتیبانی و پاسخگویی - 83/۱۰۰

  • سرعت در خدمات - 83/۱۰۰

  • کیفیت و نوآوری - 78/۱۰۰

  • قیمت خدمات - 74/۱۰۰

کسب درآمد اینترنتی

فرصتی فوق العاده برای بازاریابان و ویزیتور های حرفه ای!

بیشتر بخوانید...