ورود / ثبت نام

مزایای خرید دستگاه استخراج از نبض

تیم نبض شناخته شده ترین وارد کننده و فروشنده تجهیزات ماینینگ در ایران می باشد که به لطف استقبال خریداران در طول فعالیت خود توانسته است به هزاران مشتری خدمت رسانی کند. 
و بیش از دو سال است که بصورت تخصصی در زمینه ماینینگ فعالیت می کند، همچنین با برگزاری همایش ها و گردهمایی های علمی متعدد در دانشگاه ها و مراکز آموزشی همواره سعی کرده ایم این صنعت پر سود و فایده برای کشورمان را بیش از پیش به مردم معرفی کنیم. 


هدف اصلی ما از همان روز اول ارائه خدمات استاندارد در سطح و کیفیت بین المللی بوده است و همواره سعی کرده ایم پروسه خرید کالا از لحظه سفارش دستگاه و تجهیزات از کارخانه تا زمان تحویل درب منزل با بالاترین دقت و به بهترین نحو تحت نظارت دقیق صورت پذیرد.

تمام سفارشات ماینر و تجهیزات ماینینگ توسط شرکای تجاری نبض در کشورهای چین و مالزی بصورت حضوری انجام می شوند و خرید از کارخانه به هیچ عنوان به صورت آنلاین صورت نمی گیرد. همچنین با توجه به تجربه بالا و مراودات تجاری ما با تولید کنندگان، تیم نبض توسط تمام کارخانه های سازنده ماینر شناخته شده است و با توجه به نوع قرارداد مابین ما و تولیدکنندگان ماینر، نهایت دقت هنگام تحویل دستگاه ها به نبض به کار برده می شود.

حمل و نقل و شیپینگ دستگاه ها با حساسیت و دقت بالایی زیر نظر تیم نبض صورت می‌گیرد. گاها و به صورت معمول حمل بار به جهت صرفه جویی در زمان و هزینه ممکن است بدون توجه به استاندارد هایی صورت بگیرد که امکان دارد به کالا آسیب جدی وارد کند. به منظور پیشگیری از هرگونه آسیب، دستگاه های ارسالی توسط تیم نبض با پالت های مخصوص و تحت نظارت کامل جابه‌جا شده و تا لحظه رسیدن به دست خریدار به طور کامل بیمه می‌باشند.


حال به نکات زیر توجه کنید:

دلیل خرید دستگاه استخراج بدون شک درآمدزایی و سوددهی است و عواملی مثل زمان تحویل، سالم بودن دستگاه، نصب به موقع، استفاده از تجهیزات مناسب و اورجینال، استخر استخراج مناسب و ... عوامل بسیار مهمی برای خریداران هستند، به خصوص زمانی که افراد قصد تشکیل فارم و خرید در تعداد بالا را دارند این عوامل حائز اهمیت بالایی هستند. تیم نبض برای این مسایل راهکارهایی اندیشیده است که به شما این اطمینان خاطر را بدهد که بابت این موارد هیچ گونه مشغله فکری نداشته باشید. حال چگونه؟

تیم فنی و نمایندگی های انحصاری نبض در سرتاسر ایران درصورت پیش آمدن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی در مورد مسائلی همچون نگهداری دستگاه، آموزش نصب، انتخاب استخر استخراج مناسب و ... آماده پاسخگویی و خدمات رسانی نا محدود خواهند بود. همچنین با وجود گارانتی ۱ ساله از زمان تحویل دیگر به هیچ وجه نیازی به نگرانی بابت مشکلات فنی احتمالی نخواهید داشت. تقریبا تمام‌ دستگاه های ماینر در کمتر از ۹ ماه بازگشت سرمایه دارند در نتیجه با گارانتی ۱ ساله، سرمایه شما تا زمان بازگشت و سوددهی تضمین شده می باشد.


تمام دستگاه ها بصورت کاملا پلمپ و آکبند تحویل خریداران می شود و تا لحظه تایید خریدار حتی برای تست باز نخواهند شد. به علاوه، در صورت تمایل خریداران می توانند دستگاه خریداری شده خود را از نمایندگی انحصاری نبض در استان خود همراه با تست دستگاه، به صورت حضوری دریافت کنند. همچنین امکان ارسال تکنسین به محل شما جهت نصب دستگاه ها و همچنین راه اندازی فارم با بازدید ماهانه نیز وجود دارد.

مورد بسیار مهم دیگر پرداخت خسارت توسط تیم نبض در صورت دیرکرد در تحویل می باشد که این خسارت دقیقا درآمد دستگاه خواهد بود و باعث می شود مشتری به هیچ عنوان در صورت تاخیر احتمالی در تحویل سفارش متضرر نگردد.

سعی کرده ایم تا جای ممکن تمامی مواردی که خریداران نیاز به دانستن آنها پیش از خرید دارند را خاطرنشان کرده باشیم. در آخر باید به این موضوع اشاره کنیم که خرید از کشورهای خارجی مخصوصا در حوزه ماینینگ و واردات امری بسیار حساس است که نیاز به تجربه، دقت بالا و همچنین زیرساخت های فراوان دارد. همیشه پیشنهادهای تخفیف و قیمت های پایین وسوسه انگیز است که متاسفانه گاهی همین عامل باعث متضرر شدن خریداران و واردکنندگان گرامی و سودجویی برخی افراد و شرکت ها می شود تا با ارائه قیمت های بی منطق و خرید دستگاه های پر ریسک و نامعتبر از افراد واسط بجای کارخانه ها و یا با خرید آنلاین از سایت های نامعتبر خریداران را در معرض زیان قرار دهند. تیم نبض راهنمای شما در خرید امن و با کیفیت است.